Ana Sayfa
Tanıtım
Tüzük
İlkelerimiz
Dernek Yönetimi
İletişim
Mobil Bölüm
MEDYA MAGAZİN
MANGAL SOHBETLERİ
BASIN AÇIKLAMALARI
ETKİNLİKLER
MESLEKİ BİLGİLER
BİZDEN HABERLER
KÖŞE YAZILARI
 DİĞER
ANA SAYFA  / Bizden Haberler

KGD'DEN GMİS'E ZİYARET


KGD'DEN GMİS'E ZİYARETArkadaşına Gönder Yazı boyutunu büyütmek için       
 12 Haziran 2015 00 : 00 
** Karaelmas Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu, Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS)'i ziyaret ederek seçimlerde yeni göreve gelen Başkan Ahmet Demirci'ye ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 
 Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sav, Başkan Yardımcısı Mustafa Emen, Genel Sekreter Sinan Çetinbakış, yönetim kurulu üyesi Ender Yüksel ve gazeteciler, geçtiğimiz günlerde yapılan seçimler sonucunda sendikanın genel başkanlığına seçilen Ahmet Demirci ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarılar dilediler. Ziyarette ilk konuşmayı yapan Başkan Osman Sav, Zonguldak'ın en büyük sivil toplum kuruluşu olan sendikanın önemine değinerek şunları söyledi. "1 Mayıs İşçi bayramını Zonguldak'ta kutlanacak, bunda sendika yönetiminin emeği var, bu anlamda da sizleri tebrik ediyorum, burada kutlanması büyük bir başarı ayrı bir önem taşıyor. 
 
1 Mayıs'ta umarım kimsenin burnu kanamadan hem dünyaya hem Türkiye'ye örnek teşkil edecek şekilde bu kutlama gerçekleşir, madencinin sorunlarını da dillendiririz, çözüm noktasında mücadelemize kaldığımız yerden devam ederiz diye düşünüyorum ve görevinizde başarılar diliyorum, hayırlı olsun." GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci de yaptığı konuşmasında şu görüşlere yer verdi. " Madenci kardeşlerimiz bizim için ne kadar önemliyse basınımız da bizim için o kadar önemlidir, çünkü bizim dünyaya açılma penceremiz sizlerin sayesinde oluyor, kendi başımıza sesimizi duyuramayız. 1 Mayıs'ımız senelerden sonra değil bildiğim kadarıyla tarihte ilk kez Türk-İş burada yapacak. Sağolsun Türk-İş başkanımız bizim tekliflerimizi kırmadılar. 
 
Zonguldak'ımızın madencilerimizin sorunlarını sesini Türkiye'ye hatta dünyaya duyuracağız. Zonguldak seneler sonra bu şekilde büyük mitinglere ev sahibi yapacak, hiç kimsenin burnu kanamadan Zonguldak'ımızın misafirperverliğini, işçimizin misafirperverliğini dünyaya duyuracağımıza inanıyorum. Sayın Valimiz, Emniyet Müdürümüzle beraber en son hazırlıkları yaptık. Allah'ın izniyle 1 Mayıs'ımızı Cuma günü kutlayacağız. Zonguldak'ımıza gelin bizim misafirimiz olun 1 Mayıs'ımızı bayram havasında geçirelim, çünkü bu bizim bayramımızdır. Tüm Zonguldak'ımız bekliyoruz. "
 
Haber : kgd
Bu Haber 536 defa okundu
 Paylaş
 
Anahtar Kelimeler :kgd, karaelmes gazeteciler derneği, mustafa emen, Zonguldak halkeğitim, Oğuz Gülay, Diksiyon eğitimi,

YORUM EKLE
TAVSİYE ET

 Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış

İlgili Haber
İYİ Parti KGD’yi ziyaret etti
Karadeniz Ereğli'nin basın dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Ali Suat ..
Anadolu Gençlik Derneği KGD’yi ziyaret etti
CHP Merkez İlçe Başkan ve yönetimi KGD'yi ziyaret etti
Erbakan Vakfı Teşkilat Başkanı KGD'yi ziyaret etti
Gazeteci Gürkay Gündoğan'ın babalık sevinci...
“Medya ve Geleceğe Bakış” Paneli yapıldı…
Ereğli Belediye Başkanı Uysal'dan KGD'ye ziyaret...
Köşe Yazıları
Merdiven altı Gazetecilik...
Çalışan-çalışmayan Gazeteciler Günü
Yaygın basındaki Zonguldak'lı Gazeteciler...
Köşe Yazarları
Foto Galeri
Karaelmas Gazeteciler Derneği tarafından hatıra ormanı oluşturuldu.
İzlenme : 694
Diksiyon Kursu, sertifika töreni ile sona erdi...
İzlenme : 674
GAZETECİLER BİLGİLERİNİ PAYLAŞACAK
İzlenme : 528
KGD “Diksiyon Eğitimi” düzenledi
İzlenme : 526
Çok Okunanlar
BUGÜN BU HAFTA BU AY

Karaelmas Gazeteciler Derneği

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip et
Copyright © Karaelmas Gazeteciler Derneği