Ana Sayfa
Tanıtım
Tüzük
İlkelerimiz
Dernek Yönetimi
İletişim
Mobil Bölüm
MEDYA MAGAZİN
MANGAL SOHBETLERİ
BASIN AÇIKLAMALARI
ETKİNLİKLER
MESLEKİ BİLGİLER
BİZDEN HABERLER
KÖŞE YAZILARI
 DİĞER
ANA SAYFA  / Bizden Haberler

GAZETECİ-YAZAR ÇETİN SEZGİN ÖLÜMÜNÜN 1. YILINDA MEZARI BAŞINDA DUALARLA ANILDI


GAZETECİ-YAZAR ÇETİN SEZGİN ÖLÜMÜNÜN 1. YILINDA MEZARI BAŞINDA DUALARLA ANILDIArkadaşına Gönder Yazı boyutunu büyütmek için       
 11 Haziran 2015 00 : 00 

Geçtiğimiz yıl yakalandığı amasız hastalıktan kurtulamayarak tedavi gördüğü Ankara'da 17 Mart 2014 tarihinde hayata gözlerini yumarak aramızdan ayrılan Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD) Yönetim Kurulu Üyesi, duayen Gazeteci-Yazar Mehmet Çetin Sezgin ölümünün 1. Yılında mezarı başında anıldı. Rahmetli Çetin Sezgin'i mezarı başında Karaelmas Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sav, Başkan Yardımcısı Mustafa Emen, gazeteciler ile oğlu Cemal Sezgin, kızı Seda Sezgin ve kardeşi Belediye Meclis üyesi Altan Sezgin de hazır bulundu. Yapılan duaların ardından dernek başkanı Osman Sav ile başkan yardımcısı Mustafa Emen birer konuşma yaparak duygulu anlar yaşandı. Başkan Osman Sav konuşmasında şunları söyledi. Bu gün burada rahmetli Çetin Sezgin ağabeyimizin ölümünün 1. yıl dönümü. Çetin Sezgin ağabeyimiz gerçekten şahsına özel bir insandı. Hem Gazeteciliği, hem de şahsına özel bir insandı. Özellikle ne gazetecilerde nede diğer insanlarda olmayan özelliği vardı, özellikle kalp kırmamaya çalışırdı. Birinin kalbini kırdığını hissettiği anda ise çok kafaya taktığını biliyorum. O yüzden Çetin Sezgin ağabeyimizin boşluğu gerçekten hissediliyor. Çetin Sezgin ağabeyimizin mekanı cennet olsun. Allah rahmet eylesin. Kardeşine, oğluna, kızına ve biz gazetecilere de sabırlık versin "


Emen, Sezgin'in yeri doldurulamaz


Daha sonra söz alan Dernek Başkan Yardımcısı Mustafa Emen de yaptığı konuşmada, "Sevgili Başkanımın dediği gibi gerçekten rahmetli Çetin Sezgin ağabeyimiz şahsına özel bir insandı. Karaelmas Gazeteciler Derneği için çok şeyler yaptı. ,İşi gücü haberdi, onun boşluğunu hala arıyoruz ve yeri doldurulması çok zor. Çetin Sezgin ağabeyimizi ölümünün birinci yılında rahmetle anmak için mezarına ziyarette bulunduk. Çetin Sezgin ağabeyimizin mekanı cennet olsun Allah hepimize de sabırlar versin "diye konuştu.


RAHMETLİ HARUN ERSOY VE ŞABAN ÇAKIR'A ZİYARET!


Gazeteciler, Çetin Sezgin'den sonra 11 Mayıs 2014 günü rahmetli olan bir diğer gazeteci Demir Medya Genel Koordinatörü ve Karaelmas Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Harun Ersoy ile çok genç yaşta vefat eden gazeteci Şaban Çakır'ı da unutmadı ve mezarları ziyaret edilerek dualar okundu.BABASININ ÖLÜM YILINDA KIZI OLDU Rahmetli Çetin Sezgin'in ölümünün 1. Yılında sevindiren bir gelişme ise oğlu Cemal Sezgin'in bir kızının dünyaya gelmesi oldu. Minik yavruya Cemre adı verildi. Bir yandan üzgün olan Sezgin ailesi, diğer yandan nur topu gibi bir kız evladı olmalarından dolayı da buruk bir sevinç yaşayarak teselli buldu.

 
Haber :
Bu Haber 494 defa okundu
 Paylaş
 
Anahtar Kelimeler :

YORUM EKLE
TAVSİYE ET

 Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış

İlgili Haber
İYİ Parti KGD’yi ziyaret etti
Karadeniz Ereğli'nin basın dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Ali Suat ..
Anadolu Gençlik Derneği KGD’yi ziyaret etti
CHP Merkez İlçe Başkan ve yönetimi KGD'yi ziyaret etti
Erbakan Vakfı Teşkilat Başkanı KGD'yi ziyaret etti
Gazeteci Gürkay Gündoğan'ın babalık sevinci...
“Medya ve Geleceğe Bakış” Paneli yapıldı…
Ereğli Belediye Başkanı Uysal'dan KGD'ye ziyaret...
Köşe Yazıları
Merdiven altı Gazetecilik...
Çalışan-çalışmayan Gazeteciler Günü
Yaygın basındaki Zonguldak'lı Gazeteciler...
Köşe Yazarları
Foto Galeri
Karaelmas Gazeteciler Derneği tarafından hatıra ormanı oluşturuldu.
İzlenme : 694
Diksiyon Kursu, sertifika töreni ile sona erdi...
İzlenme : 674
GAZETECİLER BİLGİLERİNİ PAYLAŞACAK
İzlenme : 528
KGD “Diksiyon Eğitimi” düzenledi
İzlenme : 526
Çok Okunanlar
BUGÜN BU HAFTA BU AY

Karaelmas Gazeteciler Derneği

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip et
Copyright © Karaelmas Gazeteciler Derneği